Strony oraz sklepy internetowe

MAGENTO 2 / MAGENTO / WORDPRESS / CMS / JS / HTML & CSS

 

O firmie

Firma Pugnet Maciej Powallo powstała w 2017 roku. Jej założycielem jest magister inżynier Maciej Powallo, który od wielu lat zajmuje się technologiami webowymi. W roku 2018 obronił dyplom magistra ze specjalizacją - Sieci komputerowe i systemy baz danych.  Swoją pasję oraz zdobytą przez lata wiedzę przekuł na realny biznes i zaczął świadczyć usługi programistyczne z zakresu stron i sklepów internetowych.

Doświadczenie
Magento 2
Magento 1
PHP
HTML
CSS/LESS/SCSS
MySQL

Czym się zajmujemy

Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem nowych sklepów i utrzymaniem oraz rozwojem już istniejących — takich, które zostały napisane w oparciu o platformę Magento / Magento 2. Wykonujemy również inne zlecenia związane z technologiami internetowymi. Projektujemy strony statyczne, tworzymy i utrzymujemy aplikacje dedykowane, przygotowujemy strony oparte o jeden z dwóch autorskich systemów do zarządzania treścią (CMS), czy wreszcie realizujemy projekty stron napisanych przy wykorzystaniu najpopularniejszego CMS — WordPress.

Tworzymy i utrzymujemy sklepy internetowe Magento /Magento 2

Posiadająca wiele gotowych funkcjonalności przeznaczonych dla sklepów typu e-commerce platforma Magento, którą cechują prawie nieograniczone możliwościami rozwoju, jest idealnym wyborem dla sklepu, który będzie bezpieczny, szybki i elegancji.

Tworzymy strony oparte o autorskie systemy CMS

System CMS (System Zarządzania Treścią) jest idealnym rozwiązaniem dla strony internetowej. Dzięki swej modułowej konstrukcji daje olbrzymie możliwości techniczne, a dzięki prostocie użytkowania, pozwala szybko nauczyć się zarządzania własną stroną internetową.

Projektujemy aplikacje dedykowane

Wiele procesów biznesowych w aplikacjach internetowych można zrealizować efektywniej, tworzą dedykowane rozwiązania, które są proste w obsłudze i zawierają tylko niezbędne funkcjonalności. Systemy dedykowane to odpowiedź na indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa.

Wdrażamy strony oparte o WordPress

WordPress jest z założenia platformą blogową, jednak bardzo często jest używany jako CMS do stawiania zwykłych stron internetowych, stron firmowych, czy nawet całych serwisów internetowych. Główną jego zaletą jest prostota i intuicyjność oraz szybkość wdrożenia projektu.